Photostream

 • کشیدن پوست و لیفت صورت با نخ، رفع چین و چروک، کاهش غبغب

  کشیدن پوست و لیفت صورت با نخ، رفع چین و چروک، کاهش غبغب

  کشیدن پوست و لیفت صورت با قرار دادن تکه های نخ قابل جذب در زیر پوست، یک روش بدون نیاز به جراحی، ایمن و غیر تهاجمی است که پوستی زیبا و صاف و بدون افتادگی پوست و کاهش چین و چروک را به ارمغان می آورد.

  در این روش لیفتینگ و جوانسازی از نخ های مخصوص خاردار، پیچشی و ساده در اندازه های مختلف استفاده می کنند که استریل است و قابلیت جذب در پوست دارند.

  نخ لیفت صورت در زیر پوست قابل رویت نمی باشد. زمانی که نخ ها در جای خود قرار می گیرند، فرایند کلاژن سازی طبیعی پوست و سلول سازی با اثر جذب شدن نخ در بدن فعال تر می شود.

  در این روش از نخ های مخصوص کاگ و پیچشی در جهت کشیدن و لیفیتینگ پوست صورت ،شکم و سینه ها برای ثابت نگه داشتن موقعیت جدید پوست و بافت های صورت در یک یا دو جلسه استفاده می شود.

  تزریق ژل و بوتاکس بمنظور کاهش چین و چروک صورت

   بوتاکس از یک نوروتوکسین ساخته شده است که توسط یک باکتری بنام کلستریدیوم بوتولینیوم بدست می‌آید. بوتاکس یکی از مؤثرترین روش‌ها در برطرف کردن چین و چروک پوست است که از طریق فلج کردن موقت عضلات، اثر می‌کند. بعد از تزریق بوتاکس ممکن است سردرد، کبودی و درد در محل تزریق رخ دهد که امری طبیعی است و پس از چند روز برطرف می‌شود. از کاربردهای عمده تزریق بوتاکس می‌توان موارد زیر را نام برد:

  – برطرف کردن افتادگی پلک و اسپاسم عضلات چشم
  – برطرف کردن چین و چروک پوست  صورت
  – برطرف کردن تعریق نواحی مختلف بدن نظیر؛ کف دست و زیر بغل و غیره

   

  تزریق ژل

  فیلرها و مواد مختلف دیگری برای زیبایی صورت و برطرف کردن چین و چروک پوست استفاده می‌شوند. استفاده از مواد پرکننده در کنار سایر روش‌ها می‌تواند گزینه مناسبی برای بازگرداندن جوانی و شادابی شما باشد. از جمله پرکننده‌های زیستی عبارتند از:

  – کلاژن
  – فیبروبلاست‌های قابل تزریق
  – پلی لاتیک اسید
  – هیالورونیک اسید
  – اسکولپترا
  – کلسیم هیدروکسی آپاتیت

  به طور کلی، نتایج حاصل از تزریق مواد پر کننده موقتی است و تا یک سال دوام دارد. البته بر حسب نوع ماده پرکننده مصرفی، این زمان متغیر است. همچنین درمان با تزریق مواد پرکننده، طی چند جلسه انجام می‌شود. میزان استفاده از مواد، بسته به نوع پوست و میزان چین و چروک متفاوت است. امروزه با استفاده از مواد پرکننده جدید و طبیعی، انجام عمل‌های زیبایی نتایج موفقیت‌آمیزی را به دنبال داشته است.

   

  میکرودرم ابریژن

  تکنیک میکرودرم ابریژن برای از بین بردن چین و چروک پوستی، لکه‌های ناشی از افزایش سن، اثرات باقیمانده جوش و پیگمانتاسیون نامطلوب استفاده می‌شود. میکرودرم ابریژن تهاجم بسیار پایینی دارد و یک روش غیر شیمیایی است. در این روش با استفاده از اسپری حاوی میکروکریستال، لایه خشک و بیرونی پوست و سلول‌های مرده از بین می‌روند و ظاهر پوست جوان‌تر و شاداب‌تر به نظر می رسد. همچنین این تکنیک باعث می‌شود تا لایه‌های حاوی کلاژن و الاستین، تولید این مواد را افزایش دهند. میکرودرم ابریژن نسبت به درم ابریژن تکنیک دقیق‌تری است. میکرودرم ابریژن برای از بین بردن آسیب‌های حاصل از نور خورشید، خطوط عمقی روی صورت و برطرف کردن جای زخم‌ها بکار می‌رود.

  کاربرد میکرودرم ابریژن

  – از بین بردن لکه‌های ناشی از بالا رفتن سن و جوش‌های سر سیاه
  – درمان هایپرپیگمانتاسیون
  – لایه‌برداری پوست و در نتیجه تجدید ظاهر آن
  – کاهش خطوط صورت و چین و چروک‌ها
  – کاهش یا از بین بردن منافذ باز پوستی
  – درمان آکنه و زخم‌های حاصل از آن
  – یکی از مزایای میکرودرم ابریژن ایمنی بالا و کم تهاجمی بودن آن است که باعث کاهش بروز خطرات احتمالی و عوارض جانبی می‌شود.

  Leave a reply →

Leave a reply

Cancel reply